JA-122E-NFC - cititor de autobuze RFID de 13,56 MHz pentru exterior
Cititorul de cipuri de proximitate poate fi utilizat pentru a activa ieșirea PG și, astfel, de exemplu, pentru a controla accesul (închiderea ușii). Acesta are doar o suprafață de citire și o indicație optică de stare. Acesta nu suportă...
Cod produs: 2409-113 EAN: 8595614130172 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititorul de cipuri de proximitate poate fi utilizat pentru a activa ieșirea PG și, astfel, de exemplu, pentru a controla accesul (închiderea ușii). Acesta are doar o suprafață de citire și o indicație optică de stare. Acesta nu suportă NFC în telefoanele mobile.
| Tip cititor | Lector de exterior cu bus |
| Alimentare | de la busul panoului de comandă (9....15 V) |
| Consum de energie | 12 mA la rezervă (inactiv) |
| Consum de energie | 60 mA maxim |
| Card | Carduri RFID - NFC, Mifare Clasic, DES Fire 4, 7 Byte UID |
| Frecvență de funcționare | Carduri RFID - NFC, Mifare Clasic, DES Fire 4, 7 Byte UID |
| Lungime cablu de intrare | 3,0 m |
| Culoarea modulului | negru |
| Privacy rating | IP65 |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















