JA-107K (4Y-L) - panou de control cu LAN și JA-194Y-LITE
JA-107K este o versiune extinsă a sistemului de alarmă JABLOTRON 100+. Este conceput pentru spații rezidențiale mari, birouri și întreprinderi, oferind o soluție flexibilă pentru protecția complexelor rezidențiale, a clădirilor de birouri...
Cod produs: 2403-163 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
JA-107K este o versiune extinsă a sistemului de alarmă JABLOTRON 100+. Este conceput pentru spații rezidențiale mari, birouri și întreprinderi, oferind o soluție flexibilă pentru protecția complexelor rezidențiale, a clădirilor de birouri și a companiilor care au nevoie de un sistem cu multe zone (secțiuni). Panoul de control este echipat cu un comunicator LAN și vine cu comunicatorul JA-194Y-LITE LTE, care permite comunicarea IP cu serviciul cloud Jablotron, oferind o aplicație de utilizator pentru controlul sistemului și posibilitatea de supraveghere a agențiilor de securitate. Este o variantă mai ieftină a JA-194Y fără canal vocal și suport SMS. Instalarea se face numai de către un tehnician calificat cu un certificat Jablotron valabil.
| Tip de dispozitiv | Panoul de control al sistemului de securitate pentru dulapuri |
| Număr maxim de periferice | până la 120 wireless și până la 230 fieldbus |
| Max. Număr de utilizatori | 600 |
| Număr maxim de zone (secțiuni) | 15 |
| Max. număr de ieșiri PGM în sistem | 128 | Număr de calendare | 64 independente între ele |
| Extindere fără fir | da, se achiziționează | Alimentare electrică | 230 V / 50 Hz, max. 0,1 A, clasa de protecție II |
| Baterie de rezervă | 12 V, 18 Ah |
| Timp de încărcare | max 72 ore |
| Current max. absorbit de la ieșirea AUX | 2000 mA continuu, 3000 mA timp de 60 minute |
| Current max. absorbit de la ieșirea AUX | 2000 mA continuu, 3000 mA timp de 60 minute |
| Max. absorbție de curent de la ieșirea AUX | 1135/1107 mA în timpul întreruperii curentului alternativ |
| Memorie evenimente | aproximativ 7 milioane de evenimente recente, inclusiv data și ora |
| Design capac | plastic | Culoare capac | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















