IR1 - PIR, vedere de jos, rază 15 m
Detector pasiv cu infraroșu dublu cu procesare complet digitală a semnalului, dimensiuni mici, lentilă sferică, compensare de temperatură, contor digital automat de impulsuri, rezistență ridicată la interferența RF. Tip detector PIR Mediu...
Cod produs: 2007-025 EAN: 8595584653268 Producător: AMC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector pasiv cu infraroșu dublu cu procesare complet digitală a semnalului, dimensiuni mici, lentilă sferică, compensare de temperatură, contor digital automat de impulsuri, rezistență ridicată la interferența RF.
| Tip detector | PIR |
| Mediu inconjurator | intern |
| Anti-mascare | Nu |
| Caracteristica de sesizare | ventilator + vedere inferioară |
| Imunitatea PET | da |
| Imunitate PET la | 15 kg |
| Gamă | 15 m |
| Înălțimea de montare | 2 - 2,7 m |
| Acoperire | 15 m, 100° |
| Alimentare electrică | 9 - 15 V= |
| Min. absorbția curentă | 9,5 mA |
| Max. absorbția curentă | 18mA |
| Senzor PIR | dual |
| Sensibilitate | 2 nivele |
| Ieșire de alarmă | NC |
| Tamper capac | da, NC |
| Temperatura de Operare | -10 până la 40°C |
IR1 - PIR, vedere de jos, rază 15 m
85,56 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















