IPC-UFW3859T-AS-IL - 3.6 mm - 8Mpix Smart Iluminare dublă, 60m IR, 50m LED alb, AI, SMD Plus, MIC, aud
Camera IP pentru exterior seria WizSense cu iluminator dublu, microfon, AI cu senzor de înaltă sensibilitate. Iluminatorul IR invizibil, detectarea inteligentă a persoanei/vehiculului activează lumina LED albă și trece la modul color pentru a...
Cod produs: 2404-052 EAN: 6939554946523 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Camera IP pentru exterior seria WizSense cu iluminator dublu, microfon, AI cu senzor de înaltă sensibilitate. Iluminatorul IR invizibil, detectarea inteligentă a persoanei/vehiculului activează lumina LED albă și trece la modul color pentru a obține informații despre intruziunea perimetrului. Desigur, camera poate fi, de asemenea, setată la modurile normale, complet fără iluminare, numai LED IR de noapte sau numai LED alb.
| Tip de dispozitiv | Camera IP |
| Producție | Bullet |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.7" 8Megapixeli CMOS cu scanare progresivă |
| Sensibilitate la lumină | 0.008 Lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0008 Lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Iluminare dublă inteligentă, Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod noapte | În modul noapte, camera utilizează un iluminator IR invizibil, care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale despre intruziunea în perimetru, Bineînțeles, camera poate fi montată |
| Backlight | LED IR 60m și LED alb 50m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentilă | 3,6 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 87° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 3840 x 2160 px |
| Frame rate | 20 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 | Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI, reguli IVS, protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD Plus cu clasificarea obiectelor |
| Funcții configurabile | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, rotația imaginii, oglindă, mascarea confidențialității, detectarea mișcării |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Alarmă I/O | 1 canal în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.4 W (PoE) Max (H.265+ rezoluție max. + flux max. + WDR + intensitatea iluminatorului + IVS): 7 W (12 VDC); 8,3 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















