IPC-UFW3559S-S-IL - 2.8 mm - 5Mpix, 30m IR și 30m LED alb, MIC, SMD Plus
Cameră Bullet din seria WizSense cu tehnologie de iluminare Smart Dual, 30 m IR și 30 m LED alb, IVS (protecție perimetrală), detectare persoane, SMD Plus (detectare persoane și vehicule), 5 Mpix la 20 sn/s, f=2,8 mm (unghi 111°), filtru IR...
Cod produs: 2404-047 EAN: 6939554946073 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră Bullet din seria WizSense cu tehnologie de iluminare Smart Dual, 30 m IR și 30 m LED alb, IVS (protecție perimetrală), detectare persoane, SMD Plus (detectare persoane și vehicule), 5 Mpix la 20 sn/s, f=2,8 mm (unghi 111°), filtru IR mecanic D/N, PoE sau 12 VDC/2,2-5,5 W, metal, alb, IP67.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bullet |
| Serie | Serie WizSense |
| Element senzorial | 1/2.9" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.007 Lux@F1.6(Color,30IRE) 0.0007 Lux@F1.6(B/N,30IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (protecție perimetrală); SMD; Smart Search |
| Analiză video inteligentă | IVS (protecție perimetrală); Detecție persoane; SMD Plus (detectarea persoanelor și a vehiculelor) |
| Mod nocturn | În modul nocturn, camera utilizează un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când o persoană sau un vehicul este detectat în mod inteligent, camera activează lumina LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine la culoare pentru a obține informații reale privind intruziunea în perimetru, camera poate fi, desigur, setată și în modurile normale, fără iluminare deloc, numai LED IR de noapte sau numai LED alb |
| Brightness | 30 m (IR 850 nm) 30 m (lumină albă) |
| Tip lentile | fix |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 111° |
| Rezoluție | 5 Mpix |
| Număr de pixeli | 2560 × 1920 px |
| Frame rate | Suport principal: 2960 × 1668@(1-20 fps)/2688 × 1520@(1-25/30 fps) flux secundar: 704×576@(1-25 fps)/704×480@(1-30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ | Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| Camera Pan | 0°-360° |
| Camera Tilt | 0°-90° | Camera Tilt (Roll) | 0°-360° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Card SD | Card micro SD (256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2.2 W (12 VDC); 2,9 W (PoE) Max (H.265+ rezoluție max. + flux max. + WDR + intensitatea luminii calde + IVS): 4,6 W (12 VDC); 5,5 W (PoE) |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















