IPC-UDBW3258R-ZAS - 2.7-13.5 mm - 2Mpix Starlight, IR 40m, MIC, SMD Plus, I/O audio și alarmă, antivandal
Cameră antivandalism pentru exterior din seria WizSense. Microfon integrat. Detectare inteligentă a mișcării Protecție perimetrală SMD+ cu categorizarea obiectelor umane/vehiculelor. 2 Mpix, iluminare IR inteligentă la 40 m, obiectiv 2,7-13,5...
Cod produs: 2404-038 EAN: 6939554944550 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră antivandalism pentru exterior din seria WizSense. Microfon integrat. Detectare inteligentă a mișcării Protecție perimetrală SMD+ cu categorizarea obiectelor umane/vehiculelor. 2 Mpix, iluminare IR inteligentă la 40 m, obiectiv 2,7-13,5 mm (unghi 108°-30°). Slot pentru card Micro SD, I/O audio și de alarmă. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.8" 2Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.002 Lux@F1.5 (color, 30IRE) 0.0002Lux@F1.5 (B/N, 30IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 40 m |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentile | 2,7-13,5 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 108°-30° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS și software-ul IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Smart Motion Detection SMD Plus și Perimeter Protection cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor |
| Caracteristici ajustabile | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Iluminare inteligentă, Rotire imagine, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat, 1/1 |
| Alarm I/O | 1 canal în: contact umed, 5 mA 3V-5 VDC / 1 canal ieșire: contact umed, 300 mA 12V DC |
| Card SD | Micro SD (max.256 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 1,8 W (12 VDC); 2,6 W (PoE) Max (H.265+intelligence on +WDR +IR on): 6,3 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















