IPC-HFW5849T1-ASE-LED - 3,6 mm - 8Mpix Starlight full color, LED alb 50m, AI, MIC, ePoE, appl.
Cameră IP compactă de exterior din seria WizMind, microfon și difuzor integrate, tehnologie Starlight full color cu sensibilitate foarte mare senzor 1/2" și imagine color de noapte. Lentilă fixă 3,6 mm (91°), completată cu lumină LED...
Cod produs: 2204-024 EAN: 6923172524539 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP compactă de exterior din seria WizMind, microfon și difuzor integrate, tehnologie Starlight full color cu sensibilitate foarte mare senzor 1/2" și imagine color de noapte. Lentilă fixă 3,6 mm (91°), completată cu lumină LED albă pentru opțiuni extinse de instalare. seria oferă detectarea mișcării standard, inteligență artificială AI și reguli IVS: protecție perimetrului, recunoașterea persoanei și vehiculului, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, detectarea feței, hărți termice, obiect abandonat/pierdut. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | WizMind |
| Element sensibil | CMOS progresiv de 1/2” 8 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,0005 lux @F1.0 |
| Tehnologie | Inteligență artificială: protecție perimetrală, SMD Plus, detectarea feței, atributele feței, numărarea persoanelor, hartă termică, obiect abandonat/dispărut |
| Modul de noapte | Mod ZI/NOAPTE - electronic |
| Strălucire | LED alb de 50 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 91° |
| Distincţie | 8 Mpix |
| Numărul de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Rata de cadre | 25 fps la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 140 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligența artificială AI și regulile IVS: protecția perimetrului, recunoașterea persoanelor și vehiculelor, clasificarea obiectelor, numărarea persoanelor, detectarea feței, hărți termice, obiect abandonat/pierdut |
| Funcții reglabile | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, dezaburire, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | microfon și difuzor integrate |
| Alarma I/O | 1/1 |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE/ePoE sau 12VDC/Basic: 5,3 W (12 VDC); 6,2 W (PoE) Max. (H.265 + 3 fluxuri + inteligență + LED): 11,1 W (12 VDC); 12,1 W (PoE) |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















