IPC-HFW5241T-SE-S3 - 2.8 mm - 2Mpix, 80 m, detectare WizMind Series S, MIC, ePoE, antivandal
WizMind S Series Bullet IP, protecție perimetrală IVS, detectare inteligentă a obiectelor, detectare om/vehicul SMD, căutare automată a obiectelor în mișcare AcuPick. Potrivire dinamică a imaginilor AI SSA, detectarea feței, numărarea...
Cod produs: 2403-039 EAN: 6923172584465 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
WizMind S Series Bullet IP, protecție perimetrală IVS, detectare inteligentă a obiectelor, detectare om/vehicul SMD, căutare automată a obiectelor în mișcare AcuPick. Potrivire dinamică a imaginilor AI SSA, detectarea feței, numărarea persoanelor, hartă termică, metadate, căutare inteligentă. Microfon integrat, slot micro SD. Alimentare PoE/ePoE sau 12 VDC, protecție anti-vandalism IK10, IP67.
| Tip dispozitiv | Camera IP |
| Producție | Bullet |
| Linia | WizMind Series S |
| Senzor | 1/2.8" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.6(Color,30 IRE) 0.0004 lux@F1.6(B/N,30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | IVS (Protecție perimetrală); Detecție inteligentă a obiectelor; SMD; AcuPick; AI SSA; Detecție facială; Numărare persoane; Hartă termică; Metadate video; Căutare inteligentă |
| Analiză video inteligentă | IVS (Protecție perimetrală); Detectarea inteligentă a obiectelor; SMD (detectarea oamenilor și a vehiculelor); AcuPick (căutarea automată cu un singur clic a obiectelor în mișcare); AI SSA (adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului); Detectarea feței; Numărarea persoanelor; hartă termică; metadate video; Căutare inteligentă |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru IR mecanic) |
| Iluminanță | 80 m (IR 850 nm) |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 106° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 × 1080 px |
| Frame rate | Stream principal: 1080p@1-25/30 fps) Flux secundar: D1@(1-25/30 fps) Al treilea flux: 1080p@(1-25/30 fps) Al patrulea flux: 720p@(1-25/30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.264 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip compresie date | H.265 |
| Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Card SD | FTP; SFTP; Card Micro SD (suport max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 îmbunătățire Baza-T) |
| Putere | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE De bază: 4,1 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,3 W (12 VDC); 9,8 W (PoE) |
| Material | metal | Antivandal | IK10 | Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















