IPC-HFW5241T-ASE-S3 - 2,8 mm - 2Mpix, 80 m, detectare WizMind Series S, Alarmă I/O, MIC, ePoE, antivandal
WizMind S Series Bullet IP, protecție perimetrală IVS, detecție inteligentă a obiectelor, detecție umană/vehicul SMD 3.0. Potrivire dinamică a imaginii AI SSA, detectarea feței, numărarea persoanelor, hartă termică, metadate, căutare...
Cod produs: 2403-038 EAN: 6923172584458 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
WizMind S Series Bullet IP, protecție perimetrală IVS, detecție inteligentă a obiectelor, detecție umană/vehicul SMD 3.0. Potrivire dinamică a imaginii AI SSA, detectarea feței, numărarea persoanelor, hartă termică, metadate, căutare inteligentă, detectare audio. Microfon integrat, alarmă I/O, slot micro SD. Sursă de alimentare PoE/ePoE sau 12 VDC. Clasificare antivandalism IK10, IP67.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bullet |
| Line | WizMind Series S |
| Element de detecție | 1/2.8" CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologii | IVS (Protecție perimetrală); Detecție inteligentă a obiectelor; SMD 3.0; AI SSA; Detecție facială; Numărare persoane; Hartă de căldură; Metadate video; Căutare inteligentă; Detecție inteligentă a sunetului |
| Analiză video inteligentă | IVS (Protecție perimetrală); Detecție inteligentă a obiectelor; SMD (Detecție de persoane și vehicule) 3.0; AI SSA (adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului); detectarea feței; numărarea persoanelor; hartă termică; metadate video; căutare inteligentă; Detecție audio inteligentă |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru IR mecanic) |
| Iluminanță | 80 m (IR 850 nm) |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 106° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 × 1080 px |
| Frame rate | Stream principal: 1080p@1-25/30 fps) Flux secundar: D1@(1-25/30 fps) Al treilea flux: 1080p@(1-25/30 fps) Al patrulea flux: 720p@(1-25/30 fps) |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.264 AI |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip compresie date | H.265 |
| Tip compresie date | H.264+ |
| Tip compresie date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Aplicația mobilă DSS, SmartPSS Lite și software-ul DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal în: contact umed, 5 mA 3V-5 VDC/1 canal ieșire: contact umed, 300mA 12V DC |
| Card SD | FTP; SFTP; Card Micro SD (suport max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 îmbunătățire Base-T) |
| Power | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE De bază: 4,1 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,3 W (12 VDC); 9,8 W (PoE) |
| Material | metal | Antivandal | IK10 | Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















