IPC-HFW2449S-S-IL - 2,8 mm - Iluminare de fundal inteligentă dublă de 4 Mpix, 30 m, AI, MIC
Cameră IP bullet de exterior din seria WizSense cu tehnologie de iluminare dublă, microfon integrat, inteligență artificială și sensibilitate ridicată a senzorului. În modul de noapte, camera folosește o lumină IR invizibilă care nu...
Cod produs: 2207-090 EAN: 6923172537744 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP bullet de exterior din seria WizSense cu tehnologie de iluminare dublă, microfon integrat, inteligență artificială și sensibilitate ridicată a senzorului. În modul de noapte, camera folosește o lumină IR invizibilă care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când detectează inteligent o persoană sau un vehicul, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine în culoare. pentru a obține informații reale despre încălcările perimetrului. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | WizSense |
| Element sensibil | CMOS progresiv de 1/2,9” 4 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,008 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.6 (alb/negru, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Iluminare dublă inteligentă, inteligență artificială, protecție perimetrală, SMD Plus |
| Modul de noapte | în modul noapte, camera folosește un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când detectează inteligent o persoană sau un vehicul, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine în culoare pentru a obține informații reale despre încălcările perimetrului |
| Strălucire | LED IR de 30 m și LED alb de 15 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 95° |
| Distincţie | 4 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2688 x 1520px |
| Rata de cadre | 20 fps la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI + reguli IVS - protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD Plus cu clasificare a obiectelor |
| Funcții reglabile | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | microfon integrat |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE sau 12 VDC/De bază: 2,1 W (12 VDC); 2,5 W (PoE), max. (H.265 + inteligenta + WDR + lumina calda): 4,4 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















