IPC-HDW5442TM-ASE-S3 - 2.8 mm - 4Mpix Starlight, 50m, AI, FD, PC, SMD3.0, SSA, MIC, I/O audio și alarmă, ePoE
IP pentru exterior WizMind Series S, 4 Mpix, obiectiv 2,8 mm (unghi 111°), IR inteligent 50 m, microfon. AI pentru protecția perimetrului cu clasificarea obiectelor persoană/vehicul SMD 3.0, detectarea feței, obiecte adăugate/dispărute,...
Cod produs: 2311-003 EAN: 6923172588166 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
IP pentru exterior WizMind Series S, 4 Mpix, obiectiv 2,8 mm (unghi 111°), IR inteligent 50 m, microfon. AI pentru protecția perimetrului cu clasificarea obiectelor persoană/vehicul SMD 3.0, detectarea feței, obiecte adăugate/dispărute, numărarea persoanelor, metadate, detectarea audio, hărți termice. AI SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii. Slot pentru card SD, intrare/ieșire alarmă, alimentare PoE/ePoE sau 12 VDC. Pivotare pe 3 axe.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Design | Bulă domoală |
| Linie | WizMind Series S |
| Element de detecție | 1/1.8" 4Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.6 (culoare, 30IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/N, 30IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, Detecție inteligentă de obiecte, SMD 3.0, AI SSA, Detectarea feței, Numărarea persoanelor, Harta termică, Metadate video, Căutare inteligentă, Smart Sound Detection |
| Night Mode | real DEN/NOC mode - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminance | 50 m |
| Lens Type | fixed |
| Lens | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 111° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2688 x 1520 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Settings | SmartPSS/Lite software, DSS Express, DSS Pro, DMSS și aplicații IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | AI inteligență artificială, reguli IVS, protecție perimetrală cu clasificare obiecte persoană vehicul SMD 3.0, detectarea feței, obiect adăugat și dispărut, numărarea persoanelor, metadate, detectarea audio inteligentă, hărți termice |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Rotație imagine, Oglindă, Mascare intimitate, Detecție mișcare |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal în: contact umed, 5mA 3V-5V DC / 1 canal ieșire: contact umed, 300mA 12V DC |
| Card SD | Micro SD (max.512 Power |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE/ePoE sau 12 VDC/Basic: 4,3 W (12 VDC); 5,5 W (PoE); Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,2 W (12 VDC); 9,7 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal și plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















