IPC-HDBW5842E-ZHE-S3 - 2.7-12 mm - 8Mpix Starlight, 40m, MIC, I/O audio și alarmă, ePoE, 12 VDC/24 VAC, antivandal, EPTZ, Seria WizMind
WizMind S antivandalism pentru exterior, senzor Starlight. 8 Mpix, IR inteligent 40 m, obiectiv 2,7-12 mm (113°-47°), micro SD, audio, alarmă I/O. FW cu detecție de mișcare SMD 3.0, perimetru cu categorizare om/vehicul, detecție obiecte...
Cod produs: 2312-052 EAN: 6923172588821 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
WizMind S antivandalism pentru exterior, senzor Starlight. 8 Mpix, IR inteligent 40 m, obiectiv 2,7-12 mm (113°-47°), micro SD, audio, alarmă I/O. FW cu detecție de mișcare SMD 3.0, perimetru cu categorizare om/vehicul, detecție obiecte uitate/dispărute. AI SSA pentru potrivirea dinamică a imaginilor, detectarea feței, numărarea persoanelor, metadate video, hărți termice, căutare inteligentă, detectare audio. Alimentat prin PoE/ePoE sau 12VDC/24VAC.
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizMind Series S |
| Element de detecție | 1/1.8" 8Megapixeli scanare progresivă CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0008 lux@F1.8 (culoare, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.8 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD3.0, EPTZ, Detectarea inteligentă a obiectelor, AI SSA, Detectarea feței, Numărarea persoanelor, Metadate video, Heat Map, Căutare inteligentă, Detecție inteligentă a sunetului |
| Mod Noapte | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminanță | 40 m |
| Tip Lentile | motor |
| Lentile | 2,7-12 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 113°-47° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Detecție inteligentă de mișcare SMD 3.0 și protecția perimetrului cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor, detectarea obiectelor uitate și lipsă, funcția AI SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului, detectarea feței, numărarea persoanelor, metadate video, hărți termice, căutare inteligentă, Detecție audio inteligentă |
| Funcții ajustabile | EPTZ, AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Iluminare inteligentă, Defog, Rotație imagine, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 2 canale în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE/ePoE sau 12 VDC/24 VAC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 4.9 W (24 VAC); 5.9 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 10.0 W (12 VDC); 11.7 W (24 VAC); 12.2 W (PoE) |
| Tip PoE | 15.4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal și plastic |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















