HUB2 - Booster BUS
Modul pentru consolidarea și creșterea autonomiei autobuzului BUS al schimburilor SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Modulul conține 1 intrare pentru magistrala care conduce de la panoul de control și 2 ieșiri complet independente. Ieșirile...
Cod produs: 0702-209 EAN: 8595584601993 Producător: PARADOX
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modul pentru consolidarea și creșterea autonomiei autobuzului BUS al schimburilor SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Modulul conține 1 intrare pentru magistrala care conduce de la panoul de control și 2 ieșiri complet independente. Ieșirile sunt separate galvanic de magistrala de intrare și unele de altele.
| Tipul de modul | rapel de autobuz |
| Alimentare electrică | 2 x 12 - 16 V = |
| Consum curent | 50 mA |
| Tamper modul | Nu |
| Lungime extinsă a autobuzului | 2 x 900 m, două urcări |
| Semnalizare optică | LED roșu WDG, ERR, |
| Semnalizare optică | LED verde DATE |
| Tip de cutie recomandat | CASETA E |
RV-4-4 - hub BUS
46,20 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















