HS4412-8ET-120 - Switch PoE industrial, 8x PoE, 4x Gb SFP, MNG L2, DIN, 120W
Comutator PoE industrial puternic cu management web L2, backbone metalic și optic, 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP uplink 1000 Mbps, PoE standard 3af (15.4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W), 3bt Hi-PoE (90 W), bugetul total este de 120 W, protecție la...
Cod produs: 2402-021 EAN: 6923172573902 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Comutator PoE industrial puternic cu management web L2, backbone metalic și optic, 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP uplink 1000 Mbps, PoE standard 3af (15.4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W), 3bt Hi-PoE (90 W), bugetul total este de 120 W, protecție la supratensiune, design desktop și DIN-Rail, alimentare de la adaptor extern 48-57 VDC (inclus).
| Tip dispozitiv | Switch PoE |
| Descriere port | 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x 1000 Mbps SFP Uplink |
| Număr total de porturi | 12 |
| Număr de porturi PoE | 8 |
| Tip de PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Tip de PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Tip de PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Tip de PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Putere totală de ieșire PoE | 120 W |
| Rata de transmisie | 100 Mbps + 1 Gbps |
| Capacitate de memorie | Switchable 9,6 Gbps |
| Optical backbone | yes |
| Management | yes |
| Surge protection | Lighting Protection Descărcare în aer: 8 kV Descărcare de contact: 6 kV Protecție ESD Mod comun: 4 kV Mod diferențial: 2 kV |
| Putere | 240 VAC/48-57 VDC (sursă de alimentare inclusă) |
| Mod de montare | Shelf/DIN | Material | Coperiș metalic | Color | Negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















