HLK-PM12JBT - sursă de alimentare cu comutare100-240V /12V 250mA pentru JA-156E
Sursa de alimentare miniaturală este proiectată pentru a alimenta tastaturile wireless Jablotron JA-156E. Este potrivit pentru instalare în cutia de cabluri sub comutator. Trebuie să existe o fază și un fir de mijloc în comutator.Tip...
Cod produs: 2409-112 EAN: 8595614131193 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sursa de alimentare miniaturală este proiectată pentru a alimenta tastaturile wireless Jablotron JA-156E. Este potrivit pentru instalare în cutia de cabluri sub comutator. Trebuie să existe o fază și un fir de mijloc în comutator.
| Tip modul | Sursă |
| Putere | 230 V c.a. |
| Tip sursă | Comutat |
| Tensiune ieșire | 12 V c.c. |
| Max. curent absorbit de la ieșirea AUX | 0,25 A |
| Ventilație | pasivă |
| Lungimea cablului | AC - 0,20 m / DC - 1,45 m |
| Conduct | plastic |
| Color | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















