HAC-HUM3201B-P-S2 - 2,8 mm - orificiu intern, 2 Mpix Starlight, 2,8 mm, WDR, mini
Cameră miniaturală pentru interior, potrivită pentru montare ascunsă, sensibilitate la lumina stelelor, lentilă fixă 2,8 mm (unghi 103°). Funcțiile WDR (120 dB) și 3D-DNR care măresc calitatea imaginii în condiții dificile de iluminare....
Cod produs: 2205-087 EAN: 8595584660426 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră miniaturală pentru interior, potrivită pentru montare ascunsă, sensibilitate la lumina stelelor, lentilă fixă 2,8 mm (unghi 103°). Funcțiile WDR (120 dB) și 3D-DNR care măresc calitatea imaginii în condiții dificile de iluminare. Rezolutie 2 Mpix, setari meniul camerei OSD din DVR, capac metalic, suport inclus in pachet. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Special |
| Sfat | Seria de dimensiuni micro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | CMOS de 1/2,8". |
| Sensibilitate la lumină | Culoare: 0.004LuxLux/F2.4 Alb-negru: 0.0004LuxLux/F2.4 |
| Modul de noapte | modul real ZI/NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 103° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920x1080px |
| Rata de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Alimentare electrică | 12VDC ±30%/max.2,1 W |
| Material | metal |
| Culoare | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice
















