GUARD-AV - alb - exterior 2 x dual PIR + MW
Detector exterior/interior cu 2 x dual PIR + MW si rezistenta la animale. Detectarea ambelor senzori PIR și MW este necesară pentru a suna o alarmă. În acest fel, se asigură o rezistență ridicată la alarmele false, menținând în același...
Cod produs: 0903-003 EAN: 8595584609326 Producător: MAXIMUM
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector exterior/interior cu 2 x dual PIR + MW si rezistenta la animale. Detectarea ambelor senzori PIR și MW este necesară pentru a suna o alarmă. În acest fel, se asigură o rezistență ridicată la alarmele false, menținând în același timp o sensibilitate suficientă. Senzorul PIR și partea MW au sensibilitate reglabilă separat.
| Tip detector | 2x PIR dual + MW |
| Alarma | PIR simultan cu MW |
| Antimascare | Nu |
| Sensibilitate | Sensibilitatea PIR și MW separat |
| Alimentare electrică | 10 - 16 V = |
| Consum curent | 24 mA |
| Înălțimea de montare | 1,8 - 2,2 m |
| Gamă | 12 m, 110 ° |
| Ieșire de alarmă | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Ieșire de manipulare | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Viteza de detectare | 0,1 până la 5 m/s |
| Imunitatea la animale | da |
| Indicație optică | LED |
| Culoarea copertei | alb |
GUARD-AV - alb - exterior 2 x dual PIR + MW
557,33 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice

















