GSM VT ACCES - releu - modul LAN
Modulul cu GSM încorporat este utilizat pentru controlul de la distanță al ieșirilor (relee) prin sunetul a până la 400 de numere de telefon. Numerelor individuale li se poate atribui o autorizare de timp pentru a intra. Modulul...
Cod produs: 1610-039 EAN: 8595584634885 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modulul cu GSM încorporat este utilizat pentru controlul de la distanță al ieșirilor (relee) prin sunetul a până la 400 de numere de telefon. Numerelor individuale li se poate atribui o autorizare de timp pentru a intra. Modulul înregistrează trecerile individuale și le scrie în memorie. Modulul este configurat și istoricul este vizualizat prin interfața TCP/IP. Poate fi folosit și pentru transmiterea de la distanță a alarmelor sau a informațiilor tehnologice prin intermediul rețelei GSM de la până la 6 intrări (mesaj SMS sau sunetul unui număr cu semnal sonor).
| Tipul de modul | modul GSM |
| Alimentare electrică | 11 - 16 V = |
| Consum curent | min. 80 mA, |
| Consum curent | consum maxim 0,8 A în 10 s |
| Intrări de activare | 6 |
| Tel. numere pentru a activa intrarea | 24, 4 numere pentru o intrare |
| Ieșiri | 2 x relee, NO / NC, 2 A / 30 V |
| Controlul ieșirii | prin SMS, puls sau on/off; sunând de la până la 204 numere de telefon |
| Descrierea intrărilor și ieșirilor | da |
| card SIM | da, 1, orice operator |
| Detectarea automată a creditului | da, trimit SMS |
| Software de configurare a modulelor | Tasta VT + configurator Wiznet |
| Programarea modulelor | cheie software VT sau prin SMS |
| conexiune la PC | LAN, comunicare IP |
| Antenă | autoadeziv (inclus) |
| Conector | MMCX-F |
| Semnalizare optică | LED-uri cu puterea semnalului, starea releului 1.2 |
| Tip de cutie recomandat | CUTIE E, CUTIE M, CUTIE S |
Expansor GSM VT-04 - VOCE - modul voce
341,98 Lei
GSM PAGER VT16 4G - Pager GSM (MMCXf)
1 209,51 Lei
GSM VT ACCES - releu - modul LAN
1 478,89 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















