Cablu cu camera CEL-TEC PipeCam 20 Profi 13 Soft
Cablu mai moale, lung de 20 de metri, cu cameră de 13 mm și mâner pentru camerele PipeCam Profi. Dimensiuni Ø 13,5 mm × 150 mm Senzor CMOS color 1/4" MT9V139 Material otel inoxidabil 304 Sticlă de acoperire sticla de safir Distincţie...
Cod produs: 1905-019 EAN: 8595584645898 Producător: CEL-TEC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablu mai moale, lung de 20 de metri, cu cameră de 13 mm și mâner pentru camerele PipeCam Profi.
| Dimensiuni | Ø 13,5 mm × 150 mm |
| Senzor | CMOS color 1/4" MT9V139 |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Sticlă de acoperire | sticla de safir |
| Distincţie | 728x560 |
| Linte | Unghi de vedere = 60°, F2.8mm |
| Acoperi | IP68 |
| Strălucire | 6x LED-uri |
| Temperatura de Operare | -20°C până la 60°C |
PipeCamera 38 mm lungime
4 888,89 Lei
Centrifugare PipeCam Verso 150mm
168,69 Lei
Bec cu halogen 3,5 V
237,36 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















