BELL-TEC STANDARD - sirena de rezervă pentru exterior
Sirena de rezervă elegantă pentru exterior, cu semnalizare acustică și optică. Backup-ul folosește o baterie Ni-MH, care este inclusă. Difuzor separat și semnale intermitente. Intermitent în design cu 16 LED-uri cu posibilitatea de...
Cod produs: 1106-031 EAN: 8595584624534 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sirena de rezervă elegantă pentru exterior, cu semnalizare acustică și optică. Backup-ul folosește o baterie Ni-MH, care este inclusă. Difuzor separat și semnale intermitente. Intermitent în design cu 16 LED-uri cu posibilitatea de funcționare pe termen lung. Conține și un LED verde cu activare separată.
| Tip sirena | sirena de rezervă cu intermitent |
| Alimentare electrică | 11 - 15 V = |
| Consum curent | 450 mA |
| Baterie de rezerva | da, baterie Ni-MH 6 V 250 mAh |
| Semnalizare acustica | sirena piezo |
| Performanță acustică | 110 dB/m |
| Semnalizarea optică a activării sirenei | intermitent roșu, 16 LED-uri |
| semnalizare LED | activarea separată a LED-ului verde pentru următoarea stare (stins) |
| Detectare putere | da, LED rosu |
| Intrare pentru activare | da, aducand +/- |
| Constructie | suprafață - 4 găuri de montare |
| Tamp | da, detectarea scoaterii de pe perete, deschiderea sirenei |
| Setări | Comutator DIP pentru setarea lungimii maxime a alarmei |
| Culoarea copertei | alb roșu |
TEKNIM-AKKU NiMH - baterie de rezervă
41,68 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















