BELL-TEC MINI - sirena de rezervă pentru exterior
Sirena de rezervă pentru exterior în miniatură cu semnalizare acustică și optică. Backup-ul folosește o baterie Ni-MH, care este inclusă. Difuzor și semnalizare intermitent separat. Intermitentul este LED și poate rezista la funcționare...
Cod produs: 1206-025 EAN: 8595584624589 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Sirena de rezervă pentru exterior în miniatură cu semnalizare acustică și optică. Backup-ul folosește o baterie Ni-MH, care este inclusă. Difuzor și semnalizare intermitent separat. Intermitentul este LED și poate rezista la funcționare pe termen lung.
| Tip sirena | sirena de rezervă cu intermitent |
| Intrări de activare | da, semnalizare acustică și optică separată |
| Alimentare electrică | 10 - 14 V = |
| Consum curent | max.350 mA alarma |
| Baterie de rezerva | da, baterie NiMH 6 V / 250 mAh |
| Semnalizare acustica | sirena piezo |
| Performanță acustică | 110dB/m |
| Semnalizarea optică a activării sirenei | intermitent roșu 8 LED |
| Detectare putere | pierdere de putere = alarma |
| Constructie | suprafață - 3 găuri de montare |
| Tamp | da, detectarea scoaterii de pe perete, deschiderea sirenei |
| Culoarea copertei | alb roșu |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















