BC800NT4 - unitate de control pentru 4 usi + SW gratuit
Unitate de control acces (în cutie de tablă cu alimentare de 3 A) pentru 4 uși pe o parte sau 2 uși pe ambele părți. Unitatea de control are patru relee de ieșire pentru controlul blocării, este posibil să se conecteze 4 cititoare cu o...
Cod produs: 1108-013 EAN: 8595584622967 Producător: VAR-TEC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de control acces (în cutie de tablă cu alimentare de 3 A) pentru 4 uși pe o parte sau 2 uși pe ambele părți. Unitatea de control are patru relee de ieșire pentru controlul blocării, este posibil să se conecteze 4 cititoare cu o ieșire Wiegand pe 26 de biți. Cititoarele pot fi conectate la o distanta de maxim 100 m. Unitatea de control evalueaza trecerile pe cititoare, software-ul utilizatorului este disponibil in limba ceha pentru managementul sistemului de acces. Software-ul este GRATUIT și permite gestionarea unităților de control (până la 128 de cititoare). SW și unitățile comunică prin LAN.
| Tipul de modul | unitate control acces pentru 4 usi |
| Tipul de modul | (inclusiv cutie de tablă cu sursă de 3 A) |
| Conectarea dispozitivelor externe | 4 cititoare pentru controlul unilateral a 4 uși |
| Conectarea dispozitivelor externe | sau control dublu față a 2 uși |
| Conectarea dispozitivelor externe | cititoare conectate prin Wiegand 26bit |
| Programare | folosind PC - TCP / IP |
| Alimentare electrică | 230 V AC |
| Consum curent | max 200 mA |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 4 x relee, NC / NR |
| Max. sarcina releului de iesire | 24 V / 5 A |
| Timp de activare a releului | 00 - 99 sec. |
| Max. puterea de alimentare a sistemului | 3 A / 12 V |
| Baterie de rezerva | max. 2,3 Ah (nu este inclus) |
| Butonul de ieșire | da |
| Tamp | da - pe cutie pentru conectarea la alarma antiefractie |
| Semnalizare optică | LED-uri |
| Semnalizare audio | Nu |
| Execuţie | cutie de tabla |
| Culoarea casetei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















