BC-2000 - cititor de carduri cu tastatura - OUTDOOR METAL
Cititor de carduri autonom cu o tastatură cu un design solid din metal. Cititorul este proiectat pentru utilizare în interior sau exterior. Autorizarea utilizatorului este posibilă prin introducerea unui cod, atașarea unui card sau confirmarea...
Cod produs: 0704-002 EAN: 8595584603843 Producător: SEBURY
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititor de carduri autonom cu o tastatură cu un design solid din metal. Cititorul este proiectat pentru utilizare în interior sau exterior. Autorizarea utilizatorului este posibilă prin introducerea unui cod, atașarea unui card sau confirmarea cardului cu un cod. Semnalul de ieșire de la cititor este un releu. Pentru a acționa ușa, este posibil să utilizați și intrarea pentru butonul de ieșire și ieșirea de alarmă pentru detectarea deschiderii forțate a ușii.
| Tipul de modul | cititor cu tastatură |
| Interval de citire | card: 2,5 - 5 cm |
| Interval de citire | pandantiv: 0 - 2,5 cm |
| Autorizare | card sau cod (card și cod) |
| Programarea cititorului | folosind tastatura de pe cititor |
| Card | EM 125 kHz standard |
| număr de utilizatori | max 1000 |
| Cod de instalare | da, 1 |
| Lungimea codului utilizatorului | 4 cifre |
| Alimentare electrică | 10,5 - 13,5 V DC |
| Consum curent | max 100 mA |
| Semnal de ieșire de la cititor | 1x releu, NC / NR |
| Max. sarcina releului de iesire | 12 V / 2 A |
| Timp de activare a releului | 00 - 99 sec. |
| Intrare | da, 1x contact de ușă NC |
| Butonul de ieșire | da |
| Ieșire de alarmă | da, 1x tranzistor 150 mA |
| Ora alarmei | 00 - 99 de minute |
| Tamp | da, activare sonerie, alarmă |
| Semnalizare optică | LED-uri roșii/verzi |
| Semnalizare audio | da, sonerie |
| Execuţie | capac metalic solid |
| Culoare | argint |
RAKZ-BT - Cititor EM cu cl. clopot și BT
608,67 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















