Banca de energie solară Viking W24W 24000mAh
Solar Outdoor Powerbank VIKING W24W 24000mAh
Banca de energie solară VIKING W24W cu rezistență sporită IP67 (valabilă numai dacă toți conectorii de intrare și ieșire sunt acoperiți, de exemplu, de un capac de protecție din silicon),...
Cod produs: VSPW24W EAN: 8595656506515 Producător: VIKING
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Solar Outdoor Powerbank VIKING W24W 24000mAh
Banca de energie solară VIKING W24W cu rezistență sporită IP67 (valabilă numai dacă toți conectorii de intrare și ieșire sunt acoperiți, de exemplu, de un capac de protecție din silicon), proiectată pentru orice activitate în aer liber în care aveți nevoie de o sursă de energie mai durabilă și nelimitată. Cu un nou panou solar cu putere maximă de 300mA, puteți reîncărca acest powerbank oricând.
rezistența sa 100% la apă și murdărie îl face un ajutor util în călătoriile dvs. de rafting, camping, vacanță, drumeții, ciclism etc., unde veți aprecia în special corpul său puternic și durabil.
Caracteristici principale:
- 3x porturi de ieșire cu suport pentru încărcarea rapidă cu tehnologia Qualcomm® QC 3.0 și Power Delivery
- Wireless încărcare de până la 10W!
- Protecție IP67 - corp powerbank complet rezistent la apă și praf și alte impurități (valabil numai dacă toți conectorii de intrare și ieșire sunt acoperiți, de exemplu, de un capac de protecție din silicon)
- 1W puternic LED cu 120LM pentru o rază de până la 30 de metri
- 3 moduri de iluminare LED (lumină constantă, lumină slabă, stroboscopică)
- Suport conector USB-C bidirecțional (intrare și ieșire)
- Built-in carabiner în corpul power bank-ului pentru o fixare ușoară
- Mâner exterior inclus
- Panou solar puternic de 300mA (putere de vârf de până la 400mA)
- Progresul de încărcare a power bank-ului folosind panoul solar este afișat de un LED situat direct în panoul solar
- 3 opțiuni posibile de încărcare a VIKING W24W cu suport QC3.0

Utilizând 3 porturi de ieșire (2x USB-A, 1x USB-C) cu suport pentru încărcare rapidă Qualcomm® QC 3.0 și Power Delivery, puteți încărca orice electronice mici, inclusiv tablete și NTB, până la o putere maximă de încărcare de 18W.
Nou, powerbank-ul W24W dispune și de încărcare wireless cu până la 10W!
Portele USB-C și micro USB sunt concepute pentru încărcarea rapidă a power bank-ului în sine. Ambele cu putere maximă de încărcare până la 18W! De asemenea, puteți utiliza încărcarea solară sau combina ambele metode.

În plus față de caracteristicile complete ale VIKING W24W, veți aprecia și puternica lanternă POWER LED (120LM).
Coperțile de etanșare de calitate pentru toate porturile USB împiedică apa și murdăria să intre în power bank în orice situație, chiar dacă întregul power bank este imersat în apă.

| Specificații tehnice: | |
| Brand: | Viking |
| Model: | VIKING W24W 24000mAh Solar Power Bank |
| Capacitate | .24000mAh/89Wh |
| Baterie: | Li-Pol |
| Size: | 180*89*30mm |
| Greutate: | 553g |
| Încărcare fără fir: | 10W Max |
| USB QC3.0 tensiune/curent de ieșire: | 2x 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| USB-C tensiune/curent de ieșire: | 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Tensiunea/curentul de intrare USB-C: | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Intrare micro USB: | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Număr minim de taxe: | 700x |
| Timp de încărcare: | aproximativ 5h folosind puterea de încărcare de 18W, aproximativ 9 ore folosind puterea minimă de încărcare de 10W |
| Accesorii: | cablu de încărcare micro USB, USB-C, instrucțiuni în limba engleză, carabiner |
| LED indicator: | Afisează starea capacității PB. |
| LED lumină: | 120LM, 3 moduri, raza de acțiune peste 30m |
| Sursa panoului solar: | 5V 300mA (putere de vârf până la 400mA) 2Wmax |
| Material: | ABS + PC |
| Favourites: | IP67, complet impermeabil, rezistent la praf (valabil numai dacă toți conectorii de intrare și ieșire sunt acoperiți, de exemplu, de un capac de protecție din silicon) |
| Tipuri de protecție: | Surge Protection Surge Protection Surge Protection Protecție la autodescărcare Protecție împotriva descărcării periculoase Control automat al curentului și tensiunii de încărcare |

Imaginile produselor sunt doar în scop informativ.
Specificațiile tehnice se pot modifica fără notificare expresă.


Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















