ASR1100B - Cititor de carduri MIFARE
Cititor de carduri MIFARE de 13,56 MHz pentru uz interior sau exterior. Posibilitatea activarii LED-ului verde. Cititorul are o ieșire Wiegand universală de 34 de biți și RS485, potrivită pentru conectarea la unitatea de control ASC1204B-S....
Cod produs: 1808-008 EAN: 8595584645317 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititor de carduri MIFARE de 13,56 MHz pentru uz interior sau exterior. Posibilitatea activarii LED-ului verde. Cititorul are o ieșire Wiegand universală de 34 de biți și RS485, potrivită pentru conectarea la unitatea de control ASC1204B-S.
| Tipul de modul | cititor fără contact |
| Interval de citire | 6 cm - card; 4 cm - pandantiv |
| Format de ieșire Wiegand | 34 de biți |
| Format de iesire | RS485 |
| Autorizare | card / pandantiv |
| Card | MIFARE 13,56 MHz |
| Alimentare electrică | 9 - 15 V = |
| Consum curent | max 100 mA |
| Semnalizare optică | LED albastru/verde/rosu |
| Semnalizare audio | da, sonerie |
| Tamp | Nu |
| Lungimea cablului de alimentare | 20 cm |
| Max. lungimea cablului de alimentare | 100 m Wiegand, 1000 m RS485 |
| Metoda de montare | la suprafata |
| Execuţie | plastic |
| Culoare | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















