Antenă direcțională GSM - (SMA-m)
Antenă direcțională cu 6 elemente și câștig de 12 dB. Permite o îmbunătățire semnificativă a semnalului GSM în condiții nefavorabile. Direcționalitatea antenei poate fi folosită și pentru selecția selectivă a convertorului de la...
Cod produs: 0911-001 EAN: 8595584613101 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Antenă direcțională cu 6 elemente și câștig de 12 dB. Permite o îmbunătățire semnificativă a semnalului GSM în condiții nefavorabile. Direcționalitatea antenei poate fi folosită și pentru selecția selectivă a convertorului de la operatorul selectat.
| Tip antenă | direcțională |
| Polarizare | vertical |
| Frecvența de lucru | 900 MHz / 1800 MHz |
| Profit | 12 dB |
| Tip cablu | RG58 |
| Impedanta | 50 ohmi |
| Lungimea cablului de alimentare | 500 cm |
| Conector | SMA-m |
| Material de montare | da, o parte din livrare |
| Constructie | pe un stâlp, catarg |
| Execuţie | metal, plastic |
Antenă cu șurub GSM - (SMA-m)
139,09 Lei
Antenă magnetică GSM 5 - (SMA-m)
85,31 Lei
Antenă de sticlă GSM - (SMA-m)
70,64 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















