AGM Wolf-7 PRO
AGM Wolf-7 PRO este un sistem de ochelari de vedere nocturnă bi-ocular
construit în jurul tuburilor intensificatoare de imagine de grad comercial, în special
pentru a oferi opțiuni decente de vedere pe timp de noapte pentru vânătorii cu...
Cod produs: 8164 EAN: Producător: AGM Global Vision
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
AGM Wolf-7 PRO este un sistem de ochelari de vedere nocturnă bi-ocular construit în jurul tuburilor intensificatoare de imagine de grad comercial, în special pentru a oferi opțiuni decente de vedere pe timp de noapte pentru vânătorii cu buget redus și alți entuziaști în aer liber. Acestea sunt o alegere excepțională pentru utilizarea cu mâinile libere. Construit cu optică de înaltă calitate și electronică simplă și fiabilă electronice fiabile, Wolf-7 PRO oferă imagini de vedere pe timp de noapte luminoase și clare imagini, chiar și în cele mai dificile condiții, fie că este vorba de plimbarea cu barca plimbare de-a lungul coastei sau cea mai apropiată explorare a peșterii cu copiii dumneavoastră. Distanța interpupilară reglabilă va oferi o experiență confortabilă experiență de viziune pentru utilizator de orice vârstă și literar de orice dimensiune Acest unitate include o sursă de lumină IR încorporată pentru citirea hărților sau de bază, iluminare de rază scurtă în întuneric complet. Rezistent la apă, robust, ușor și compact, Wolf-7 PRO este unitatea hands-free perfectă pentru o varietate de activități în aer liber cu familie. Arată frumusețea nopții copiilor tăi!
| Model Nr. piesă. | NW1, Gen 2+, fosfor alb (piesă #12W7P122154211) NL1 de înaltă rezoluție, Gen 2+, verde (partea #12W7P122153211HR) |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Rezoluție | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| Magnificare | 1x |
| Sistem de lentilă | 27 mm; F/ 1.2 |
| FOV | 40° |
| Rază de focalizare | 0.25 m la infinit |
| Reglarea dioptriilor | -5 până la +5 dioptrii |
| Raza distanței intrapupilare | 57~73 mm |
| Îndepărtarea ochilor | 15 mm |
| Diametrul pupilei de ieșire | 15 mm |
| Indicatoare LED (în FOV) | - Baterie descărcată - IR pornit |
| Control automat al luminozității | Da |
| Cuplarea luminii strălucitoare-Off | Da |
| Iluminator infraroșu | Da |
| Tip baterie | Două AA alcaline |
| Viața bateriei (funcționare) | - Până la 40hrs (IR oprit) - Până la 30hrs (IR pornit) |
| Capacitate de alimentare externă | Da (2.8-4.2V) |
| Rază de temperatură de funcționare | -40°C până la +50°C (-40°F până la +122°F) |
| Rază de temperatură de stocare | -50°C până la +70°C (-58°F până la +158°F) |
| Rezistent la apă | Da (IP65) |
| Greutate | 510 g (1.1 lb) |
| Dimensiuni generale | 183 × 132 × 58 mm (7,2 × 5,2 × 2,3 in) |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















