AGM Varmint V2 LRF 35-384
ADM QR MOUNT NU ESTE INCLUZAT (Unitatea vine cu montura standard Weaver)Seria Varmint V2 LRF de lunete termice de la AGM utilizează multe dintre caracteristicile pe care trăgătorii au ajuns să le cunoască și să le iubească în familia...
Cod produs: 8268 EAN: VARM35-384-2 Producător: AGM Global Vision
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
ADM QR MOUNT NU ESTE INCLUZAT (Unitatea vine cu montura standard Weaver)Seria Varmint V2 LRF de lunete termice de la AGM utilizează multe dintre caracteristicile pe care trăgătorii au ajuns să le cunoască și să le iubească în familia de produse Rattler întotdeauna populare, dar cu un mare plus: un telemetru laser integrat de 600 de metri. Această caracteristică ajută la atenuarea unei probleme comune cu care mulți trăgători se confruntă atunci când vânează cu orice fel de optică digitală, și anume lipsa de percepție a adâncimii care este inerentă opticii care utilizează un ecran digital. VarmintV2 asociază această funcționalitate LRF cu un detector termic de 12 microni sub 20 milikelvin, care funcționează împreună cu un ecran OLED de înaltă calitate 1024x768. Miroscoapele LRF VarmintV2 sunt alimentate de o singură baterie reîncărcabilă 18650, neproprietare, care oferă utilizatorilor 5 - 6 ore de utilizare continuă în teren. Designul compact al VarmintV2 LRF permite chiar și o funcționalitate dublă ca monocular portabil, care ajută la supravegherea împrejurimile. Împerecherea tuturor acestor aspecte fizice cu înregistrarea încorporată, compatibilitatea Wi-Fi prin aplicația AGM Connect, opțiunile de alimentare externă prin portul mini USB, mai multe opțiuni de reticul, diverse palete de culori și 16 GB de capacitate de stocare internă, fac din VarmintV2 LRF unul dintre cele mai diverse produse funcționale din familia AGM. AGM Varmint V2 LRF SCOPE TERMIC Comparație între produse: Varmint V2 LRF ‹ Anterior Următorul › Pentru videoclipuri suplimentare Full Menu Walk-Through, How to Zero și Ballistic Calculator Setup Guide, vă rugăm să vizitați secțiunea noastră How to Video Pentru videoclipuri suplimentare Full Menu Walk-Through, How to Zero and Ballistic Calculator Setup Guide, vă rugăm să vizitați secțiunea noastră How to Video
| Tip de detector | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rezoluție | 384 × 288 |
| Rata de reîmprospătare | 50 Hz |
| Bandă de unde de răspuns | 8 μm la 14 μm |
| NETD | Peste 20 mk (@25°C, F#=1.0) |
| Sistem de lentile | 35 mm; F1.0 |
| Câmp vizual (H×V) | 7.53° × 5.65° |
| Magnificare | 3× - 24× |
| Digital Zoom | Miltiplu 1×, 2×, 4×, 8× sau continuu |
| Rază de detecție (obiect 6') | 1,800 m/yd |
| Îndepărtarea ochilor | 45 mm |
| Monitor | 1024x768, 0.39 inch, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palette | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Punct de urmărire la cea mai înaltă temperatură | Da |
| Modul Scenă | Jungle, Recunoaștere |
| Reticula | 10 tipuri, 4 culori, on/off |
| Laser Range Finder | Up to 600 m, Precizie ±1 m |
| Lungimea de undă a laserului | 905 nm |
| Clasa de siguranță a laserului | Clasa 1 |
| Reglarea ochilor | Controlată digital |
| Incrementare ochilor | 0.13 mil / 0.44 MOA |
| Calculator balistic | Da |
| WiFi Hotspot | Da |
| Sleep Mode | Da |
| Picture-Modul În-Pictură | Da |
| Prevenirea arderii | Da |
| Încărcare-în stocare | 16 GB EMMC |
| Înregistrare video | Înregistrare video încorporată |
| Captura de imagini | Da |
| Tip de baterie | Un acumulator 18650 (3.7V) Litiu Baterii reîncărcabile |
| Timpul de funcționare al bateriei (WiFi oprit) | Peste 6 ore |
| Afișarea capacității bateriei | Da |
| Alimentare externă | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Temperatură de lucru | -20°C la 55°C (-4°F la 131°F) |
| Nivel de protecție | IP67 |
| Înălțime test de cădere | 1.5 m (4,9 ft) |
| Dimensiuni (fără suport) | 214 × 67 × 87 mm (8,4 × 2,6 × 3,4 in) |
| Greutate (fără baterii) | 518 g (1,14 lb) |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















