AGM Varmint LRF TS35-384
ADM QR MOUNT NU ESTE INCLUS
Seria Varmint LRF de lunete termice de la AGM utilizează multe
dintre caracteristicile pe care trăgătorii au ajuns să le cunoască și să le iubească în familia de produse Rattler, mereu populară, dar cu...
Cod produs: 8091 EAN: #3142455305RA31 Producător: AGM Global Vision
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
ADM QR MOUNT NU ESTE INCLUS Seria Varmint LRF de lunete termice de la AGM utilizează multe dintre caracteristicile pe care trăgătorii au ajuns să le cunoască și să le iubească în familia de produse Rattler, mereu populară, dar cu un mare plus: un laser de 600 de metri telemetru laser integrat. Această caracteristică ajută la atenuarea unei probleme comune problemă comună cu care mulți trăgători se confruntă atunci când vânează cu orice fel de optică digitală, și care este lipsa de percepție a adâncimii care este inerentă opticii care utilizează un ecran digital. Varmint LRF asociază această funcționalitatea LRF cu un detector termic de înaltă sensibilitate de 12 microni, care funcționează împreună cu un ecran OLED de înaltă calitate 1024x768. Măturile Varmint LRF sunt alimentate de o singură baterie reîncărcabilă neproprietată 18650 care oferă utilizatorilor 4,5 ore de funcționare continuă utilizare continuă pe teren. Designul compact al Varmint LRF permite chiar o dublă utilizare funcționalitate și ca monocular portabil, care ajută la supravegherea împrejurimile înainte de a începe localizarea și urmărirea. Împerecherea performanței optice excelente cu înregistrarea încorporată, compatibilitatea Wi-Fi prin intermediul aplicației AGM Connect, opțiuni de alimentare externă prin intermediul portului mini port USB, opțiuni multiple de reticul, palete de culori multiple și 16 GB de capacitate de stocare internă, fac din Varmint LRF unul dintre cele mai produse diverse din punct de vedere funcțional din familia AGM.
| Tip Detector | 12 μm VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Rezoluție | 384 × 288 |
| Rata de reîmprospătare | 50 Hz |
| Bandă de unde de răspuns | 8 μm la 14 μm |
| NETD | Peste 35 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Sistem de lentile | 35 mm; F1.0 |
| Câmp vizual (H×V) | 7.53° × 5.65° |
| Magnificare | 3× - 24× |
| Digital Zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Rază de detecție (obiect 6') | 1,750 m/yd |
| Îndepărtare ochi | 45 mm |
| Monitor | 1024x768, 0.39 inch, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palette | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Punct de urmărire la cea mai înaltă temperatură | Da |
| Modul Scenă | Jungle, Recunoaștere |
| Reticula | 5 tipuri, 4 culori, on/off |
| Laser Range Finder | Up to 600 m, Precizie ±2 m |
| Lungimea de undă a laserului | 905 nm |
| Clasa de siguranță a laserului | Clasa 1 |
| Reglarea ochilor | Controlată digital |
| Incrementare ochilor | 0.13 mil / 0.44 MOA |
| Un interval de scară (Reticul #4) | 2 mil / 6.75 MOA |
| WiFi Hotspot | Da |
| Sleep Mode | Da |
| Picture In Picture Mode | Da |
| Burn Prevention | Da |
| Built-în stocare | 16 GB EMMC |
| Înregistrare video | Înregistrare video la bord |
| Captura de imagini | Da |
| Salire CVBS | Da (prin USB) |
| Tipul bateriei | Un 18650 (3.7V) Litiu Baterii reîncărcabile |
| Timp de funcționare a bateriei (WiFi oprit) | Până la 4.5 ore |
| Afișarea capacității bateriei | Da |
| Alimentare externă | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Temperatură de lucru | -20°C la 55°C (-4°F la 131°F) |
| Nivel de protecție | IP67 |
| Înălțime test de cădere | 1.5 m (4,9 ft) |
| Dimensiuni (L×A×A) | 200 × 66 × 109 mm (7,8 × 2,6 × 4,3 in) |
| Greutate (fără baterii) | 652 g (1,44 lb) |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















