AGM UNVG (ochelari de vedere nocturnă ultraușori) SKD Kit standard
AGM UNVG este un sistem de vedere pe timp de noapte cu două canale. UNVG utilizează optică avansată multi-coated și este construit pentru a dura cu o carcasă compozită compactă. Dispozitivul poate fi echipat cu un tub intensificator de...
Cod produs: 8406 EAN: 12UN41XXXXXXXX1 Producător: AGM Global Vision
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
AGM UNVG este un sistem de vedere pe timp de noapte cu două canale. UNVG utilizează optică avansată multi-coated și este construit pentru a dura cu o carcasă compozită compactă. Dispozitivul poate fi echipat cu un tub intensificator de imagine de înaltă performanță (IIT) Gen 2+ sau Gen 3. Funcția de tăiere a luminii puternice asigură protejarea tubului fotocatodic de înaltă calitate. UNVG este echipat, de asemenea, cu control manual al câștigului, care ajustează luminozitatea imaginii, oferind cea mai înaltă calitate posibilă a imaginii chiar și în condiții de lumină schimbătoare. Mișcarea independentă a capsulelor permite configurații cu un singur ochi sau cu doi ochi, pentru o flexibilitate operațională sporită. Fiecare tub se va opri automat atunci când este răsturnat în sus. Funcționând de la o singură baterie alcalină AA, UNVG poate funcționa până la 15 ore. Cu un pachet de baterii externe (inclus), timpul de funcționare crește la 60 de ore! De asemenea, este echipat cu un iluminator infraroșu integrat pentru citirea în întuneric. Dispozitivul poate fi instalat pe o cască de tip coadă de porumbel standard și pe un suport pentru cască. AGM UNG (ochelari de vedere nocturnă ultraușori) SKD Kit standard (IIT nu este inclus) Ochelari Baterie externă Cablu de conectare cu Adaptor pentru baterie Scut antidepresiv (2) Fereastră de sacrificiu (2) Curea de gât Carcasă de transport Pânză pentru lentile Manual de utilizare Baterie AA
| Tubul intensificator de imagine | Compatibil 11769 IIT |
| Magnificare | 1x |
| Sistem de lentile | 25mm, F/1.23 |
| FOV | 40° |
| Diametrul pupilei de ieșire | 14 mm |
| Rază de focalizare | 0.25 m până la infinit |
| Reglare dioptrii | -6 până la +2 dioptrii |
| Distanță interpupilară | 56 până la 72 mm |
| Relief de ochi | 25 mm |
| Control manual al câștigului | Da |
| Auto-Off System | Yes |
| Infrared Illuminator | Yes |
| Battery Type | One AA (1.5 V) sau acumulator extern (patru AA sau două CR123A) |
| Viața bateriei (funcționare, 20°C, IR oprit) | Un AA - până la 15 ore Pachet de baterii externe (patru AA) - până la 50 de ore Pachet de baterii externe (două CR123A) - până la 30 de ore |
| Gama de temperatură de funcționare | -40°C la +50°C (-40°F la +122°F) |
| Gama de temperatură de depozitare | -50°C la +70°C (-58°F la +158°F) |
| Nivel de protecție | IP67 |
| Greutate | 350 g |
| Dimensiuni generale | 101 × 116 × 85 mm (4.0 × 4,6 × 3,3 in) |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















