AGM Sidewinder TM50-640 recondiționat
Folosit 1 an, QC a trecut
Tip de detector12μm oxid de vanadiu
Uncooled Focal Plane ArrayRezoluție640x512Rata de reîmprospătare50 HzBanda de unde de răspuns8μm la 14μmNETD≤ 20 mk (@25°C), F#=1.0Rază de detecție (obiect de 6')2600...
Cod produs: 8319 EAN: 3142551006SI51 Producător: AGM Global Vision
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Folosit 1 an, QC a trecut
| Tip de detector | 12μm oxid de vanadiu Uncooled Focal Plane Array |
| Rezoluție | 640x512 |
| Rata de reîmprospătare | 50 Hz |
| Banda de unde de răspuns | 8μm la 14μm |
| NETD | ≤ 20 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Rază de detecție (obiect de 6') | 2600 m |
| Sistem de lentile | 50 mm; F0.9 |
| Câmp vizual (H × V) | 8,7° × 7° |
| Magnificare | 2.5× - 20× |
| Digital Zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Reglare dioptrii | -5 la +3 dpt |
| Monitor | 1024×768, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, Corecție externă |
| Palette | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Image Boost | Da |
| Highest Temperature Spot Tracking | Da |
| Wi-Fi Hotspot | Da |
| Standby Mode | Da |
| Storage | Built-în memorie (64 GB) |
| Înregistrare video/Audio | Da / Da (on-board) |
| Captură de imagini | Da |
| Tip de baterie | O singură baterie 18650 reînlocuibilă reîncărcabilă cu litiu |
| Timpul de funcționare al bateriei | Până la 5 ore |
| Putere | 5 VDC/2 A, 2,1 W |
| Interfață | USB Type-C |
| Temperatură de lucru | -30°C la 55°C (-22°F la 131°F) |
| Nivel de protecție | IP67 |
| Dimensiuni | 200 × 78 × 68 mm (7,9 × 3,0 × 2,7 in) |
| Greutate | 636 g (1,4 lb) |
AGM Rattler TC50-640 recondiționat
7 726,28 Lei
AGM Adder TS35-384
6 936,42 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice

















